ForkLift

ForkLift dla Mac

Przyjazny program do zarządzania plikami

ForkLift to doskonały program do zarządzania plikami na serwerach FTP oraz zawartością lokalnych dysków twardych. Dzięki wygodnemu interfejsowi jego obsługa jest bardzo intuicyjna.Inspiracji twórców ForkLift należy szukać w kultowym Norton... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Widok w dwóch panelach
  • Możliwość zmiany wielu plików na raz
  • Wiele użytecznych opcji

Wady

  • Brak

Doskonały
9

ForkLift to doskonały program do zarządzania plikami na serwerach FTP oraz zawartością lokalnych dysków twardych. Dzięki wygodnemu interfejsowi jego obsługa jest bardzo intuicyjna.

Inspiracji twórców ForkLift należy szukać w kultowym Norton Commander i jego następcy Total Commander. Sposób zarządzania plikami za pomocą dwóch okien pokazujących zawartość danego folderu jest przez wielu uważana za najbardziej efektywny. Program kultywuje tą zasadę i właśnie w taki sposób prezentuje zawartość wyświetlanych dysków. Dzięki temu modyfikowanie ich zawartości i wzajemne przenoszenie plików jest dziecinnie proste.

ForkLift pozwala na zarządzanie plikami na serwerach zdalnych, przeglądanie zawartości telefonów i urządzeń przenośnych. Używa do tego celu technologii takich jak: FTP, SFTP, WebDav i Bluetooth. Dzięki programowi możemy publikować strony internetowe i korzystać z usługi Amazon S3. ForkLift umożliwia operacje na grupach plików, co znacząco przyspiesza pracę.

ForkLift jest kompletnym menadżerem plików. Praktycznie eliminuje konieczność korzystania z jakiegokolwiek innego programu do zarządzania zawartością dysku twardego.

Najczęściej pobierane Klienty FTP na mac

ForkLift

Download

ForkLift 2.5.4

Opinie użytkowników o ForkLift

Sponsorowany×